• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým C tým St. a ml. žáci Přípravky Články Stará garda
  Sezóna 2012/13

  8. kolo - 4. 11. 2012
  Kombinace hladily fotbalovou duši

  Lipence - Chuchle 20:3


  Na snímku je vidět, jak vypadaly některé kombinace. Nejlepší nahrávač Marek Vodička předložil Davidovi Čechovi a ten dává do prázdné branky

  Starší přípravka v neděli dohrávala utkání odložené kvůli sněhové vánici z minulého týdne. A sobotní těžké utkání v Čakovicích na hráčích ani nebylo znát. Pravda, docela dlouho trvalo, než se kluci dostali do obvyklé pohody a než si pořádně nahráli. Takže v první třetině byli rádi za pouhé tři vstřelené branky.


  Gólu se dočkala i Chuchle

  Nejlepší byla druhá třetina. Míč šel z nohy na nohu, duši fotbalového labužníka často hladily kombinace na jeden dotek s vyústěním doražení míče do prázdné branky z brankové čáry. Nejlepším nahrávačem byl Marek Vodička, který se nerozpakoval nahrát, i když šel sám proti brankáři a mohl střílet. Ale ještě nahrával lépe postavenému kamarádovi - ať do byl David Čech, Matěj Müller nebo Vojta Doubek - a tomu pak jen stačilo nastavit nohu.


  Opět nádherná kombinace a do prázdné branky dává Vojta Doubek

  Nutno podotknout, že výkon nebyl úplně bez chyb. Zvlášť na začátku třetí třetiny jsme několikrát zbytečně ztratili míč a Chuchelští toho využili ke vstřelení svých čestných úspěchů.

  Celkově však naši hráči snaživého soupeře jasně přehráli a natrénovali si kombinační kousky.

  Sestava: Kuba Ondruška - David Čech, Dan Porš, Matěj Müller, Marek Vodička, Dino Dražan, Vojta Doubek
  Góly: Müller 7, Vodička a Čech 5, Porš, Doubek, Ondruška
  (jkl)

  Fotogalerie
  Návod na prohlížení: další fotka se zobrazí poté, co kliknete na nápis "další" nebo jen na jakékoli místo na fotce. Komu nestačí toto minialbum, větší fotky najde ZDE

  Video