• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým C tým Starší žáci Přípravka Články Stará garda
  Sezóna 2011/12
  Mladší přípravka

  Přátelský zápas - 3. 3. 2012
  Kluci si zahráli proti Spartě a jednou ji dokonce porazili

  Sparta - Lipence 23:6 (9:0, 8:2, 3:4, 3:0)

  Mladší přípravka dostala za své výkony v dosavadní sezóně, kdy pod otevřeným nebem porážela skoro každého dvojciferným rozdílem a v zimě vyhrála dva turnaje, odměnu ve formě přáteláku s nejlepším týmem své kategorie v republice. Ano, vyjela si zahrát na Strahov proti Spartě.

  Místo systému 4+1, které bylo naplánováno, nakonec kluci museli hrát 5+1, jako se hraje už ve starší přípravce. Týmy byly rozděleny tak, že na jednom hřišti hráli naši kluci z Lipenců, jen gólman byl chvílemi ze Zbraslavi nebo ze Zlíchova. Ale malý Martin Halgaš (ročník 2004) toho nakonec odchytal víc a lépe. Na druhém hřišti kombinovaný tým Zlíchova a Zbraslavi.  Soustředíme se tedy hlavně na první hřiště, kde hráli naši kluci. Zpočátku to byl pro ně náraz do zdi. První zápas dostali 9:0. Nejen proto, že byl soupeř silnější, ale protože byli vystresovaní a psychicky oslabení. Jednak museli hrát jiný systém 5+1, který vůbec nehrají, a taky proto, že hráli poprve se Spartou, a tak byli jako svázaní.

  Druhý zápas prohráli 8:2, pomalu si zvykli na hru a srovnali se s atmosférou. Ale pozor! Třetí zápas se vzepjali ke krásnému výkonu a vyhráli 4:3! Také čtvrtý zápas hráli velmi dobře, utkání bylo velice vyrovnané, jen nám tentokrát nešla střelba. Prohráli jsme 3:0. Celkové skóre tedy za všechny zápasy (nebo čtvrtiny) činilo 23:6.

  Na druhém hřišti hrály děti ze Zbraslavi a ze Zlíchova a neskončilo to moc dobře, celkovým skóre 38:0.

  Sestava: Halgaš - Čech, Janauer, Doubek, Porš, Müller, Vodička
  Góly: Vodička 2, Čech, Porš, Müller, Janauer
  (mš, jkl)