• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým C tým St. a ml. žáci Přípravky Články Stará garda

  Mladší žáci

  10. kolo - 10. 11. 2012
  Kanonáda přišla až po přestávce

  Sokol Lipence - Sokol Troja 11:1 (4:1)

  Střelec na snímku není vidět. Jonáš Kulveit dává třetí gól a uzavírá svůj hat-trick. Po přestávce ještě jeden gól přidal

  Utkání prvního s posledním neslibovalo velké drama. Kluci z Troje se fotbal teprve učí, a to není žádná ostuda, zatímco my jsme mohli zápas využít k nacvičení kombinací s střelby.

  To se bohužel v úvodu zápasu vůbec nedařilo. Soupeři zahustili území před svojí brankou a o útoky se prakticky ani nepokoušeli. Jenže místo toho, aby to naši kluci využili, roztáhli hru do stran, rychle kombinovali a pálili z připravených pozic, bušili do "vozové hradby" před sebou jako hluchý do vrat a nemohli se prosadit.

  Naštěstí se dvakrát protáhl obranou Troje Jonáš Kulveit, který hrál svůj nejlepší zápas na podzim, a poslal nás do dvougólového vedení. Potom však přišel nepochopitelný zkrat Kuby Zimy. Do této chvíle se nedotkl balónu a tak ho při zpětné nahrávce chtěl Ondra Pavel trochu rozehřát a připravit si s ním další útok. Jenže Kuba míč vzal do ruky - malá domů, kterou rozhodčí chybně potrestal penaltou (měl to být nepřímý kop). Kuba sice míč vyrazil, ale opakovanou střelu vrátil hostující útočník do sítě.

  Kuba Zima vyráží penaltu soupeře, bohužel odražený míč dopravil střelec penalty do sítě

  Potom naštěstí Jonáš uklidnil tým a uzavřel svůj hat-trick (před koncem zápasu ještě jeden gól přidal). A také se povedla nejhezčí akce prvního poločasu. Kuba Hotěk utekl po pravém křídle, nacentroval před branku a Tomík Netolický bezpečně proměnil.

  Po přestávce už byla převaha našeho týmu až drtivá. Kluci si konečně začali přihrávat a připravovat si navzájem palebné pozice. A tak náskok narůstal.

  Celkově to však byl podařený zápas, na který si opět našli cestu diváci, kteří obvykle chodí jen na zápasy dospělých. "Líbí se mi, jak kluci hrajou, proto jsem se sem naučil chodit," řekl jeden z nich, bývalý dlouholetý předseda klubu Michal Hájek.

  Poslední zápas podzimu hrajeme v Řeporyjích, a to 17. 11. od 10:30. Sraz bude v 9:15 u našeho hřiště nebo 9:45 v Řeporyjích.

  Sestava: Kuba Zima - Ondra Pavel, Ondra Šmejc, Jirka Stoy, Tedík Nauš, Lukáš Navara, Dan Kobranov, Jonáš Kulveit, Tomáš Kábele, Kuba Hotěk, Tomáš Chrt, Tomík Netolický, Bertík Slížek
  Branky: Kulveit 5, Hotěk a Navara 2, Netolický, Kobranov
  (jkl)

  Fotogalerie
  Návod na prohlížení: další fotka se zobrazí poté, co kliknete na nápis "další" nebo jen na jakékoli místo na fotce. Komu nestačí toto minialbum, větší fotky najde ZDE

  Video