• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A-tým B-tým Starší přípravka Mladší přípravka Školička Stará garda

  21. kolo - 20. 5. 2023
  21 omluvenek a otec se synem v jednom týmu

  Slavoj Suchdol - Sokol Lipence B 6:1 (4:0)


  Pavel Bernklau a jeho syn Tomáš, další rodinné duo na hřišti

  Takovou patálii se sestavováním týmu lipenecké béčko nepamatuje. Celkem padlo neuvěřitelných 21 omluvenek, přesto jsme byli schopni dát dohromady 14 hráčů schopných třetí květnovou neděli nastoupit a odehrát zápas v Suchdole. Velké díky patří všem, kdo přišli a nastoupili. Matěj Císařovský se vzdal návštěvy fotbalu Sparta - Bohemians.

  Zvláštní poděkování ale patří dvěma plejerům: Štěpánovi "Zíťanovi" Zítkovi a Pavlovi "Šimpymu" Bernklauovi, kteří když viděli, s jakými těžkostmi se sestava rodí, se přihlásili sami, aby pomohli. Zíťan nastoupil na velké hřiště po pěti letech, Šimpy po více než osmi. Navíc si chvíli zahrál se svým synem Tomášem a oba se tak stali dalšími v řadě rodinných pout otec-syn na jednom trávníku (další například Halgašovi, Kábelovi, Kerbachovi...).

  Chyběli i oba členové vedení týmu, Vláďa Halgaš a Jarda "Taška" Kábele byli z pracovních důvodů mimo. Proto byl vedoucím a koučem mužstva Zdeněk Scheib.

  Suchdol jako by něco tušil a vlétl na náš zdecimovaný tým od prvního zapískání sudího. Do 35. minuty to bylo 4:0 a to ještě Davide Ricciardi zachránil dva góly.

  Po poločase musel navíc odstoupit zraněný Martin Halgaš, naskočil místo něj Zíťan, ale vydržel jen 25 minut (i tak klobouk dolů!). Skóre se vyšplhalo až na 6:0 a teprvé poté dal Viktor Janauer čestný gól. Braňo Cmielm který nahradil Zíťana, pak vyslal jednu nechytatelnou střelu těsně vedle branky.

  Hráčům na hřišti se však nic vytýkat nedá, všichni bojovali, povzbuzovali se navzájem, odevzdali maximum možného. Kouč Zdeněk Scheib speciálně chválil Viktora Janauera, Faitha Adubofoura a Dennise Slamana, ale i ostatní zaslouží uznání.


  86. minuta, Viktora Kábeleho střídá Pavel Bernklau  Tak to byl poslední zápas venku v této sezóně, příští sobotu uzavíráme mistráky doma zápase se Střešovicemi, na které nám to dlouhodobě nejde. Doufejme, že se sejde více lidí a po zápase bude rozlučka se sezónou.

  Sestava: Davide Ricciardi - Richard Mareš, Martin Halgaš (46. Štěpán Zítek, 70. Braňo Cmiel), Viktor Janauer, Andrej Shalak - Paul Ginnane - Matěj Císařovský, Faith Adubofour, Viktor Kábele, Tomáš Bernklau - Dennis Slaman
  Branka: Viktor Janauer
  (jkl)