• Výsledky
    A tým B tým C tým Žáci Přípravky Předpřípravka Články St. garda

Přes zimu jsme posílili i oslabili (22. 3. 2018)

Do nadcházejícího jara vstupují fotbalisté TJ Sokol Lipence posíleni i oslabeni zároveň. Především se uzdravil střelec a hrotový útočník Robin "Robas" Poul, který do podzimních bojů nezasáhl kvůli operaci kolene.

Na přestup jsme získali tři hráče:
    Karla Pátka ze Spartaku Chodov, který hrál například i ve Vonoklasech v dobách jejich největší slávy nebo v regionální soutěži v Německu.
    Honzu "Soba" Svobodu z SK Kamenice, jenž se předvedl velmi kvalitním výkonem v Novoročním turnaji lipeneckých čtvrtí a hned při svém prvním startu získal se svým týmem Babies stříbro.
    Longa Ngueyna Thiena z SK Struhařov se zkušenostmi například z Kolína, Velimi nebo Jíloviště. Stal se prvním cizincem v téměř stoleté historii klubu.

V jednání je ještě příchod Longova bratrance, ale to až se vrátí z rodného Vietnamu.

Novou registraci si pořídil Petr Fatka, který už jako žáček fotbal zkoušel, ale pak se vrhl na kickbox. A byl v něm velmi úspěšný: dvakrát získal titul mistra světa, osmkrát byl mistrem republiky. Připraven bude pomoci hlavně béčku.

Po skončení hokejové sezóny ve Slavii se k fotbalu může vrátit Venca Jankovský a pomoci tak útočné síle A nebo B mužstva.

A teď ty ztráty. Pár měsíců na trávník nevyběhne Honza "Krbeček" Kerbach, který má natržený přední křížový vaz. Zranění si přivodil v předposledním přípravném zápase. A poslední zápas před mistráky byl osudný pro Pavla "Pajase" Vodrážku, který si pochroumal koleno a jeho start je v prvních zápasech nejistý.

Ať se nováčkům v lipeneckém dresu líbí a zažívají v něm jen úspěšné chvíle. A marodi ať se dají do nejdříve do pořádku!

(jkl)