• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Žáci Starší přípr. Mladší přípr. Předpřípr. Stará garda

  6. kolo - 29. 9. 2018
  Ztratili jsme vyhraný zápas

  Sokol Lochkov - Sokol Lipence B 4:3 (1:2)


  Jeden ze zlomových okamžiků zápasu. Penalta v poslední minutě prvního poločasu

  Béčko podruhé za sebou ztratilo tři body porážkou o jediný gól. Utkání v Lochkově mělo navíc velmi dobře rozehrané. Vedlo 2:0 a pak Honza "Sob" Svoboda vyslal kupředu nováčka v týmu Marka Jandu. Ten pelášil na brankáře a mohl třetím gólem rozhodnout. Byl však přece jen trochu tísněn zezadu dobíhajícím obráncem. Místo střely k tyči však volil ránu a přestřelil.

  To byl jeden z klíčových okamžiků zápasu. Ze ztráty 0:3 by se domácí zřejmě už nedostali, zvlášť když se hádali už za stavu 0:1 a 0:2.

  Druhý klíčový okamžik přišel v závěrečné minutě prvního poločasu. Naše obrana se jako by rozestoupila a nechala šikovného středopolaře domácích projít až do vápna. Tam mu vyšel naproti Jirka "Háza" Havlíček a když mu lochkovský hráč dělal kličku, stáhl za nohy k zemi. Penalta a žlutá karta byly jasné.

  Domácí tím dostali impuls a gólem do šatny se nabudili.  Jak mizerně jsme první půli skončili, tak mizerně jsme začali druhou. Prvních pět minut po změně stran jsme se nedostali přes půlku a totálně jsme přenechali iniciativu Lochkovu. Ten toho využil ke srovnání stavu a po čtvrthodině se dokonce ujal vedení.


  Jirka "Háza" Havlíček zbrzdil střelu domácího hráče, ale míč mu přece jen proklouzl za záda

  V této fázi jsme opravdu nestíhali a každý útok domácích smrděl gólem. A v 70. minutě Lochkov udeřil počtvrté. Naši stopeři se nedohodli a soupeřův útočník mezi nimi proklouzl a k tyči upravio už na 4:2.

  Pak jsme přece jen zvedli hlavu a přimáčkli domácí k jejich brance. Mohli jsme kopat i penaltu, když Ivana Haška ve vápně loktem trefil lochkovský hráč do hlavy a rozsekl mu rty. Sudí to však jako faul neposoudil.

  Pohříchu jsme většinu útoků táhli středem a tam bylo přehuštěno. Minutu před koncem jsme přece jen snížili, když hlavou k tyči mířil přesně nejlepší hráč našeho týmu Tomáš Melich.

  Ale to už bylo vše. Po Modřanech jsme ztratili i další dobře rozehraný zápas. Nula na bodovém kontě v tabulce hovoří jasně: jsme poslední. Další deul nás čeká v sobotu 6. října doma proti Spartě Košíře.

  Sestava: Havlíček - Čech, Melich, J. Halgaš, Weiss - Cikrt, Hašek (V. Halgaš), J. Svoboda, Navara - Venglář, Janda (Krycner)
  Branky: Cikrt, J. Svoboda, Melich
  (jkl)