• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
   
  A tým B tým Ml.dorost St.přípr. Ml.přípr. Předpřípr. Články St.garda
  B tým - II. třída, oddělení A

  8. kolo - 28. 10. 2016
  Béčko konečně vyhrálo doma

  Sokol Lipence B - Nebušice B 1:0 (1:0)


  V posledních minutách bylo béčko pod tlakem a do vápna nabíhal i brankář Nebušic (ve světle modrém)

  Béčko až v 8. kole poznalo radost z vítězství na domácím hřišti. Po sérii náloží konečně uhájilo čisté konto a odpoutalo se ode dna tabulky.

  Nebušice, které obvykle hrají ve II. třídě u dna tabulky, se letos vzchopily a hrají o čelo. Dal se tedy předpokládat těžký mač. Proto zaskočili pomoci i Ivan Hašek a Pavel Krejzar z áčka.

  V úvodních minutách se nám celkem dařilo a řada mladíků v našich dresech zařídila vedoucí - a jak se později ukázalo, tak i rozhodující - gól. Šimon Weiss se důrazně procpal do vápna, ale míč mu utekl. Tam si ho však našel Daniel Čech, prokličkoval kolem dvou hráčů a předložil nádherně Honzovi Halgašovi. Tomu už stačilo jen nastavit nohu a dorazit do sítě. Byl to jeho první gól na podzim.

  Poté jsme slušně kontrolovali hru pomocí přihrávek po zemi, ovšem hosté nám občas zatápěli svými dlouhými balony za obranu, kde se o mičudu rvali rychlí útočníci. Zejména agilní hráč s číslem 5 nám dělal potíže, ovšem pětka v našem dresu Zbyněk Zacha ho většinou stíhl o míč připravit, a co neudělal on, pohlídal si Jirka "Háza" v brance.


  Úplně poslední akce zápasu. Jirka "Háza" Havlíček za pomoci obránců odvrací centr z rohu, hostující gólman byl znovu v našem vápně, ale zbytečně, míč se k němu nedostal

  Druhý poločas se nám ale moc nepovedl. Hráli jsme zataženě, přihrávky nenacházely své adresáty, hosté byli po většinu hry v tlaku. K ohrožení branky soupeře jsme se dostávali jen zřídka. A když už jsme se do útoku vypravili, zastavil nás praporek pomězního rozhodčího (z Nebušic). Daniel Čech takhle dokonce vsítil gól, ale právě kvůli hodně spornému ofsajdu ho rozhodčí neuznal.

  A tak největší regulérní šanci na zvýšení vedení měl střídající Martin H. Říha v době, kdy už na hodinách svítila devadesátka. Jeho trestňák z asi 22 metrů se odrazil od břevna dolů a zpět, ale Honza Halgaš se k dorážce už nedostal.

  Naopak hosté si ještě vybojovali dva rohy a při každém se o dorážku snažil i jejich gólman, který vyběhl přes celé hřiště. Zadní řady našeho béčka však tentokrát zůstaly nepřekonány.

  Sestava: Jirka "Háza" Havlíček - Petr "Šťuch" Stauch, Martin Čína" Činovec, Pavel "Krejzy" Krejzar, Zbyněk Zacha - Šimon Weiss, Tomáš "Melinho" Melich, Daniel Čech, Jakub Menšík (79. Martin H. Říha) - Ivan Hašek (65. Viky Kábele), Honza Halgaš
  (jkl)