• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
   
  A tým B tým Ml.dorost St.přípr. Ml.přípr. Předpřípr. Články St.garda
  B tým - II. třída, oddělení A

  4. kolo - 1. 10. 2016
  Slepené mužstvo na Střešovice nestačilo

  Sokol Lipence B - Střešovice C 1:7 (1:3)


  Gólman Střešovic se až k tyči nenatáhl, Vláďa Halgaš se trefil přesně, vedeme 1:0

  Zdá se neuvěřitelné, že jsme ještě před dvěma roky měli v Lipencích tři družstva dospělých - A, B a C. První říjnový den jsme pomalu nedokázali složit ani béčko. Hokej, zranění, nemoc, výlety na Moravu, na svatbu, práce, brigády a další důvody vedly k tomu, že nakonec musel nastoupit i padesátiletý "dědeček" Jarda "Taška" Kábele a jeho o 35 let mladší svěřenec z mladšího dorostu Michal Šlachta.

  Soupeř byl velmi favorizovaný, hrají v něm borci, kteří nedávno hráli přebor nebo aspoň I.B třídu. Takže není divu, že vede tabulku. (tabulka zde)

  Přesto jsme do vedení šli my. Honza "Krbeček" Kerbach se prodral k vápnu hostí, tam ho střešovický záložník zfauloval a z nařízeného trestňáku se trefil přesně k tyči Vláďa "Halgy" Halgaš. Posunul se tak v tabulce nejstarších střelců už na druhé místo. (více zde)


  Daniel Čech odvrací centr Střešovic

  Hosté byli trochu zaskočeni, ale jen chviličku. V následujících pěti minutách dvěma slepenými brankami otočili skóre a začali na trávníku vládnout. Do poločasu přidali ještě jednu branku po krásné kombinaci, takže do kabin se šlo za stavu 1:3.

  Střešovice ve druhém poločase vyučovaly hlavně efektivitu. Neměly takovou převahu, že bychom se nedostali k míči nebo za půlku, ale jakmile se hosté dostali do šance, proměnili ji. Sám kapitán Kubíček dal čtyři góly a celkově za čtyři zápasy už deset.

  Nám naopak dělalo prosazování se před soupeřovou brankou problémy. Asi nejblíže ke gólu měl Daniel Čech, ale gólmana hostí nepřekonal.


  Souboj v našem vápně po rohu Střešovic, zcela vlevo Michal "Tik" Pokorný

  A tak si Střešovice v pohodě dokráčely k vysokému vítězství. Naši hráči se snažili, ale na soupeře prostě němeli. "Hlavně, že jsme se nakonec sešli a odehráli to. Na výsledek se tentokrát nedívejme," konstatoval po zápase kapitán Tomáš Melich.

  Sestava: Jirka "Háza" Havlíček - Petr "Šťuch" Stauch, Tomáš "Melinho" Melich, Tomáš "Šéfa" Madej, Honza "Krbeček" Kerbach - Michal "Tik" Pokorný, Daniel Čech, Vláďa "Halgy" Halgaš, Ondra Krůta - Pavel Macků (46. Jarda "Taška" Kábele), Viky Kábele (66. Michal Šlachta)
  (jkl)