• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Ml.dorost St.přípr. Ml.přípr. Předpřípr. Články Stará garda

  13. kolo - 15. 4. 2017
  Pod vedením nového trenéra béčko opět vyhrálo

  Sokol Stodůlky C - Sokol Lipence B 0:2 (0:0)

  Byl to opět těžký mač, proti nám stál soupeř plný hráčů sice staršího ročníku, ale o to zkušenější. Několikrát jsme po jeho nebezpečných standardkách, kdy soupeř točil své centry na zadní tyč, měli namále. Největší šanci jsme ale měli my, to Michal "Vengy" Adamec dostal míč do tahu a řítil se sám na gólmana domácích. Ten však zkušeně vyběhl a míč našemu hráči ukradl z kopačky.

  Do šaten se tak šlo za bezbrankového stavu, nicméně spokojeni jsme být nemohli, naše hra postrádala myšlenku a koncepci  Hned na začátku druhé půle měl opět šanci Vengy. To naběhl na střílený centr a z malého vápna bohužel ve skluzu přestřelil. I soupeř zlobil svými centry do naší šestnáctky, nicméně naštěstí pro nás nikoli gólově.

  Hra se zlepšila až od zhruba 60. minuty, kdy na hřiště nastoupil hrající trenér Vláďa Halgaš a začal režírovat hru, která se tím hned oživila. Po jednom našem rohu právě "Halgy" prodloužil hlavou na zadní tyč, míč se dostal k mladičkému Danovi Čechovi, který s přispěním tyče rozvlnil síť soupeře poprvé.

  Za pár minut jsme po rychlém kontru zvýšili již na 0:2, to když si obránce domácích ve skluzu nešťastně srazil míč do vlastní branky.

  Utkání jsme pak již zkušeně dovedli do vítězného konce. Za zmínku stojí ještě robinzonáda Jirky "Házy" Havlíčka, který pět minut před koncem odmítl přerušení série bez inkasované branky.

  Sestava: Havlíček - Stauch, Antoš (K), Krejzar, Kerbach ml., - Adamec (88. Zítek), O.Krůta (60. Halgaš), M.Krůta, Čech, Zacha - R.Poul (46. Menšík)
  Branky: Čech a vlastní gól Stodůlek
  (krb)