• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Ml.dorost St.přípr. Ml.přípr. Předpřípr. Články Stará garda

  12. kolo - 8. 4. 2017
  Béčko také pokořilo Modřany

  Sokol Lipence B - SK Modřany B 1:0 (0:0)


  Šance hostí v první půli. Jirka "Háza" Havlíček však neměl se zkrocením této střely z voleje moc práce

  Po 13 dnech se na lipeneckém trávníku opakovalo přesvltavské derby proti Modřanům. Tentokrát se utkaly rezervy obou prvních týmů. Premiéru na trenérském křesle si odbyl Vláďa Halgaš, který se mužstva ujal poté, co odstoupil Pavel Kosík. A sešlo se mu tolik lidí, že ani sám kopačky neobul a zůstal jen na střídačce.

  V prvním poločase měli více ze hry hosté. Více o sobě věděli a snažili se lépe kombinovat. Do vyložené šance se ale nedostali, pokusy z dálky lehce likvidoval gólman Jirka "Háza" Havlíček.

  Ale ani my jsme se k ohrožení soupeřovy branky příliš nedostali. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.  Trenér o přestávce vystřídal tři hráče, aby se mladí zapojili do hry. A ještě ne osmnáctiletý Honza Halgaš se osm minut po změně stran chopil šance. Vystřelil zhruba z 25 metrů přesně k tyči, brankář míč asi trochu podcenil, zareagoval trochu později a nakonc na něj nedosáhl - 1:0.  Obraz hry se trochu změnil a najednou jsme byli lepší my. Krásnou střelu Michala Krůty vytěsnil gólman hostí jen s velkou námahou. O střelu se pokusil i další střídající hráč Šimon Weiss, ale těsně přestřelil.

  Ke konci se Modřany přece jen znovu osmělily a zkusily párkrát zaútočit, ale naše obrana stála na pevných základech.


  Jeden z posledních pokusů Modřan o atak naší branky. Trestňák ale obrana lehce odvrátila.

  Takže nakonec i béčko porazilo Modřany a v tabulce se dostalo o bod před ně.

  Sestava: Jirka "Háza" Havlíček - Petr "Šťuch" Stauch (46. Michal Krůta), Tomáš "Melinho" Melich, Jirka "Jiljí" Antoš, Honza "Krbeček" Kerbach - Honza Týč, Zdeněk Scheib (46. Šimon Weiss), Daniel Čech (85. Štěpán Zítek), Zbyněk Zacha - Marek Vokurka (65. Jakub Menšík), Viky Kábele, (46. Honza Halgaš)
  Branka: J. Halgaš
  (jkl)