Béčko si opět vyšláplo na vedoucí tým

19. kolo - 2. 5. 2009
    Sokol Lipence B - SK Střešovice C 2:1 (2:1)

Šance našich barev ve druhém poločase. Míč šel po hlavičce těsně vedle tyčky

Vedoucí tým tabulky SK Střešovice C má po tomto víkendu v tabulce zaznamenány dvě porážky. Obě dvě mu přivodilo lipenecké béčko. Oba dva týmy vévodí III. třídě (skupina A) a mají našlápnuto na postup. Třetí jsou s desetibodovým odstupem Stodůlky C.

Po počátečním oťukávání zahřmělo v 16. minutě u soupeřovy svatyně. Kanonýr Martin Barva byl sice zády k brance, ale neváhal přes hlavu vystřelit. Míš zapadl za bezmocného gólmana hostí.

O deset minut později to bylo ještě veselejší. Naši útočníci obranu hostí zcela vyšachovali a zblízka do sítě dorážel "Robas" Hegar.

Poté B tým, který hrál letos snad s nejnižším věkovým průměrem, trošičku odpadl a hosté se podezřele často dostávali na naši půlku. Zrovna v době, kdy se u dolního "chytrého klandru" diváci bavili, že "se to nějak moc mele" nahoře před naší brankou, vystřelil střešovický hráč ve skrumáži bodlem a Michal Vrba byl krátký.

Dramatická situace ve 2. poločase před naší brankou. Nakonec hosté hlavičkovali mimo

Naši hráči se trochu stáhli do obrany a snažili se vyrážet do rychlých protiútoků. Pohříchu je ale velmi často zarazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího - vedoucího Střešovic.

Soupeř dvakrát nebezpečně hlavičkoval těsně vedle, ale jinak byl druhý poločas spíše udržovací. A také vítězný stav 2:1 vydržel!

Sestava: Vrba - Stauch, Činovec, Chroustovský, Kovalčík - Týč, Cipra, Madej, Hlava (46. Cikrt)- Barva (89. Bernklau), Hegar
    Branky: Barva, Hegar