• Rozpis sezĂłny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. pří­pr. Ml. pří­pr. Předpří­pravka St. garda

  A tým

  Zimní­ turnaj na Aritmě› - 1. 3. 2020
  Poslední přípravný zápas - víceméně splněná povinnost

  Sokol Lipence - Kunratice B 9:2 (4:0)  Brankostroj načali v první dvacetiminutovce nejprve Honzové "Cikina" Cikrt a "Krbeček" Kerbach, byť ten nadvakrát po vyražení první střely gólmanem. Třetí branku přidal po krásném centru z rohu hřiště od Nadeema přímo z voleje Ivan Hašek, bohužel na snímku není vidět, že míč skončil přesně v šibenici soupeřovy kasy.

  Střelecký účet v prvním poločase uzavřel Milda Witberger, který pod gólmanem upravil na poločasových 4:0. To už na hřišti nebyl Pavel "Krejzy" Krejzar, který nabíral fyzickou kondici v areálu Aritmy poté, co nebyl zhruba měsíc ve fyzickém zápřahu. Nahradil ho dobře bojující Vojta Doubek, který se vysunul na hrot a Pepa Vladyka putoval na stopera k Tomáši Melichovi. Nicméně zadní řady se v první půli moc nezapotily, to samozřejmě platilo i pro Nelidu v naší svatyni. Soupeř se zkrátka v první půli na nic nezmohl.

  Hned na začátku druhé půle jsme Ivanem Haškem zvýšili na 5:0. Pak se ale osmělil i soupeř a pokusil se zápas zdramatizovat dvěma brankami v těsném sledu. Nejprve šel útočník sám na Nelidu (5:1) a pak i dobře Kunratičtí zakombinovali a snížili na 5:2.  Naštěstí jsme odpověděli záhy brankami Daniela Čecha, opět Krbečka a Cikiny a na konečných 9:2 upravil střelou z hranice velkého čtverce Ondra Holub.

  Příprava tedy vydařená, plácat po zádech se ale nemůžeme, to až možná příští týden po derby se Zbraslaví. A zimní turnaj dohraje další víkend béčko.

  Sestava : T.Poul - Meghji, Melich, Krejzar (30. Doubek), Kerbach, Hašek, Čech, Cikrt, Holub, Wittberger, J.Vladyka
  Branky: Hašek 2, Kerbach 2, Cikrt 2, Holub, D.Čech, Witberger
  (krb)