• Rozpis sezĂłny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. pří­pr. Ml. pří­pr. Předpří­pravka St. garda

  A tým

  Zimní­ turnaj na Aritmě› - 26. 2. 2020
  Za ztrátou bodů stálo neproměňování "loženek"

  Sokol Lipence - Košíře 1:1 (0:1)  Opět v kombinované sestavě jsme čelili soupeři, který vede II. třídu a hraje s naším béčkem. Soupeř byl zjevně v utkání přemotivován, neboť jak před zápasem, tak po zápase vznášel dotazy, zda nastupujeme v nejsilnějším složení. Bohužel to s tvrdostí přeháněl, dohrávali jsme v deseti...

  První poločas byl takový neslaný nemastný, málo šancí na obou stranách. Soupeř se však ve 12. minutě dostal do vedení, když zřejmě v ofsajdové pozici převzal jeho osamocený útočník míč, předložil ho před naši branku a zde nebylo problémem pro jeho kolegu zavěsit do prázdné. Za zmínku v první půli pak již snad stál jen likvidační faul hráče č. 9 na Pepu Vladyku, jenž se z hrotu musel přesunout na stopera, to když Mirek Pecka musel pro zranění odstoupit ze hry. Musel jej nahradit Ríša Mareš, bohužel také hrající se sebezapřením. I přesto jsme však míč na kopačkách měli zřetelně více my.

  Druhá půle bylo o něčem jiném. Vytvořili jsme si postupně velké množství šancí. Nejprve hned v 50. minutě sledoval důsledně míč Milda Witberger, byl však v pokutovém území stažen a pískala se penalta. Ivan Hašek s ní však naložil prachbídně, zatímco brankář již ležel u své levé tyče, Ivan nasměroval míč cca tři metry vedle pravé.

  Pak přišly postupně šance Mildy (přestřelil v ideální pozici), dvakrát Tomáše "Melinho" Melicha, jehož jednu hlavičku vykopával obránce z brankové čáry, dvakrát Ivana Haška (těsně vedle a vyraženo gólmanem), Ondry Holuba, který nastoupil do zápasu prakticky bezprostředně po vystoupení z letadla (vyraženo gólmanem), Daniela Čecha (přestřelil) a tak bychom mohli pokračovat.  V době největšího tlaku přišel obzvláště surový zákrok na Honzu Cikrta, za který se hráč soupeře č. 7 pakoval ze hřiště s červenou kartou, Honza však musel po svém zranění do kabin také, takže se dohrávalo v deseti na obou stranách. Naštěstí asi pět minut před koncem se k míči dostal v pokutovém území Ivan a konečně prostřelil kvalitního brankáře soupeře. Mohli jsme nakonec i vyhrát, Honza "Krbeček" Kerbach však zcela osamocen zhruba na penaltovém puntíku hlavičku nenasměroval do soupeřovy svatyně. Na druhou stranu měl v závěru vyloženou šanci i soupeř.

  Ani to, že jsme nebyli kompletní a hráli v kombinované sestavě, nemění nic na tom, že Košíře bychom porazit zkrátka měli. Snad si góly schováváme na mistráky.

  Sestava: T.Poul - Pecka (Mareš), Melich, Kerbach, Čech, Hašek, Holub, Riabsameu, Witberger, Cikrt, J.Vladyka
  Branka: Hašek
  (krb)