• Rozpis sezÄ‚Ĺ‚ny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. pří­pr. Ml. pří­pr. Předpří­pravka St. garda

  A tým

  Zimní­ turnaj na Aritmě - 11. 3. 2020
  Tohle bude asi nadlouho poslední­ zápas

  Sokol Lipence - Řeporyje 3:2 (1:1)

  Lipenecké áčko se ve středeční­ podvečer sešlo na dohrávku předposlední­ho kola zimní­ho turnaje s Řeporyjemi, které na turnaji doposud nezaváhaly a zaznamenaly šest výher.

  Nutno ří­ci, že Řeporyje na rozdí­l od ostatní­ch týmu v tabulce zimní­ho turnaje jako jediné hrají­ - ač momentálně na poslední­ pří­čce - pražskou I.A tří­du a rozdí­l v kvalitě od ostatní­ch soupeřů byl znát.

  Za mí­rného deště a mlhy utkání­ začalo v dobrém tempu a mělo náboj. Ze začátku jsme měli navrch, avšak žádnou z šancí­ jsme neproměnili. Řeporyje však z jednoho z rychlých protiútoků se štěstí­m ano a my jsme se museli rychle oklepat a jí­t dál.

  Ještě před koncem první­ho poločasu Ivan Hašek poslal Pepu Vladyku průnikovou přihrávkou na úroveň velkého vápna a ten si s nabí­dkou poradil a na kluzkém povrchu prostřelil brankáře Řeporyjí­ - 1:1.

  Druhý poločas byl opět ve vysokém tempu a k vidění­ byly i kvalitní­ kombinace a akce, které v sobotu při první­m mistrovském zápase se Zbraslaví­ často chyběly. Měli jsme navrch a většinu času byli na mí­či, avšak po rychlé a nepovedené rozehrávce ve středu pole jsme ztratili mí­č a z rychlého brejku opět inkasovali.

  Náš tlak ovšem pokračoval, do vápna soupeře se dostal agilně hrají­cí­ Honza Cikrt, který byl při výskoku zfaulován a zaří­dil tak penaltu. Po několika neúspěšných pokusech se k ní­ opět postavil Ivan Hašek a tentokrát si poradil a vyrovnal utkání­ na 2:2.

  Zhruba tři minuty před koncem se pak k mí­či dostal opět Honza Cikrt, prodral se do vápna, přesně zamí­řil a střelou k levé tyči otočil stav zápasu na konečných 3:2 pro nás.

  Zápas byl kvalitní­ pří­pravou, která se do sezóny a další­ch zápasů určitě hodila. Bohužel, kvůli současné situaci a novým opatření­m vlády a zákazu vstupu na sportoviště je další­ zápas v nedohlednu a kdo ví­, jak se situace vyvine a my opět vyběhneme na hřiště k soutěžní­mu zápasu. Tunraj na Aritmě jsme skončili na druhém místě, získali symbilickou stříbrnou medaili a nějaké drobné "prize money".

  Sestava: T. Poul - Meghji, Melich, Pecka, Kerbach ml., Holub, Čech, Krejzar, Cikrt, Hašek, J. Vladyka, Witberger
  Branky: J. Vladyka, Hašek (penalta), Cikrt
  (jke)