• Rozpis sezĂłny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. pří­pr. Ml. pří­pr. Předpří­pravka St. garda

  A tým

  Zimní­ turnaj na Aritmě› - 8. 2. 2020
  Áčko zbytečně› ztratilo dva body

  Sokol Lipence - Roztoky 2:2 (1:1)  V krásném počasí­ a ve skoro ideální­ sestavě jsme nedokázali zví­tězit, i když jsme byli lepší­m týmem. Stačilo málo: proměňovat šance...

  První­ půli jsme proti soupeři z okresní­ho přeboru Prahy-západ začali aktivně. Hned na začátku se "Pajas" Vodrážka ří­til na brankáře sám, ten ale dobře vyběhl a Pajas ho nastřelil.

  Pak dostal ideální­ nahrávku Honza Cikrt a "zoči voči" gólmanovi soupeře nastřelil jen jeho nohu. No a když do třetice ze stejné pří­ležitosti nedal Nadeem Meghji a opět nastřelil brankáře, musel přijí­t trest. Soupeřovu střelu z trestného kopu z dobrých 30 metrů Tomáš "Nelida" Poul podcenil, mí­č zaplaval a skončil v naší­ sí­ti. 0:1.  Potom agilně hrají­cí­ Ondra Holub z dálky neuvěřitelnou ranou do vinglu vystrašil brankáře soupeře, ten ovšem s vypětí­m všech sil vytěsnil na břevno. Břevno naší­ svatyně však nastřelil i soupeř po nepří­mém volném kopu.

  Naštěstí­ jsme brankou do šatny vyrovnali. Milda Witberger krásně z kří­dla našel Ondru a ten procedil gólmana. 1:1.

  Do druhé půle jsme nastoupili s Pajasem v brance, Nelida musel odjet do práce. Pepa Vladyka se posunul na hrot, Mirek Pecka na stoperskou dvojici. Opět jsme měli ví­ce ze hry, ale opět jsme proměnili jen jednu šanci, kdy z bezprostřední­ blí­zkosti zasunul do branky opět Ondra Holub. V sezóně dal už jedenáctý gól a dostal se na druhé místo klubové střelecké tabulky.

  Nevedli jsme však dlouho, nezachytili jsme překop naší­ obrany a soupeřův útoční­k si sám na Pajase uměl poradit, byť si Pajas na mí­č sáhl. 2:2.

  I pak jsme ale mohli zápas rozhodnout, Ivan z trestného kopu trefil jen zeď, pak jsme kopali i pentli po faulu na Pepu Vladyku. Ivanovi střelu však vynikají­cí­ brankář soupeře opět zlikvidoval. V závěru jsme si ještě vytvořili sérii rohů a zhruba minutu před koncem v závaru před soupeřovou bránou Honza "Krbeček" Kerbach v jasné pozici branku přestřelil.  Byli jsme lepší­m týmem, ale hraje se to na góly... Tak snad pří­ště.

  Sestava: T.Poul (46. Vodrážka) - Pecka, Kerbach, Meghji, J.Vladyka, Zacha, Cikrt, Witberger, Witberger ml., Hašek, Holub, Daniel Čech, Vodrážka
  Branky: Holub 2
  (krb)