• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípravka St. garda

  A tým

  Zimní turnaj na Aritmě - 2. 2. 2020
  Rozdíl dvou tříd se projevit musel

  Sokol Lipence - Sokol Nebušice B 11:2 (6:1)


  Odvracíme roh soupeře

  Byť naše opět lepená sestava soupeře jednoznačně přejela, je nutno si uvědomit rozdíl dvou tříd. Nebušické béčko hraje III. třídu. Byla to zkrátka naše povinnost.  Hned v 1. minutě si Nadeem Meghji dovolil po své straně výlet a z úhlu překonal gólmana. Vedli jsme 1:0. Bohužel pak jsme podlehli dojmu, že vše půjde samo a polevili jsme, lépe řečeno podcenili soupeře.

  Následujících 15 minut nás soupeř jedinkrát v zápase potrápil, dlužno říci, že našimi chybami. Nejprve se Alex March v pozici posledního stopera nechal obrat o míč a Davide Ricciardi měl co dělat, aby míč vytlačil mimo svou kasu po samostatném nájezdu. Z následujícího rohu soupeř nastřelil tyč.

  Když jsme pak opět udělali stejnou chybu vzadu, soupeřův útočník si zopakoval sólo a tentokrát Davida překonal, srovnáno na 1:1.

  Naštěstí jsme si uvědomili, že takto to dále nepůjde a v rozmezí deseti minut mezi 20. a 30. minutou jsme utkání rozhodli sérií branek v pořadí Ondra Holub, Pepa Vladyka, Dandyn Čech a Honza Cikrt, který pak přidal ještě jednu branku do poločasu. Nutno říci, že nám k tomu dosti pomohl soupeřů gólman hrající někdy na pomezí libera...

  Ve druhém poločase, kdy jsme již nastoupili bez zraněného Toma Melicha po zbytečném faulu soupeře, jsme opět skórovali my. Ivan Hašek se trefil z pentle za ruku, viz foto.


  Ivan Hašek proměňuje penaltu

  Pak se opět nadechl soupeř, výsledkem byla opět tyč naší kasy do krásné dalekonosné střele soupeře. A pak i gól znamenající snížení na 7:2, to když jsme soupeře nechytili do ofsajdové pasti.

  Potom už ovšem opět úřadovaly naše kopačky, postupně se trefili ještě 2 x Ondra (dal tak hat-trick, snad to šoupne?), Dandyn a skóre uzavřel Milda Witberger.


  Šance našich hráčů, tentokrát však gólem neskončila

  Jako příprava dobrý, lepší než trénink, dá se však předpokládat, že příští týden proti Roztokám to bude znatelně těžší...

  Sestava: Ricciardi - Meghji, March, Melich, Pecka, Daniel Čech, David Čech, Cikrt, Hašek, Holub, Witberger, J.Vladyka
  Branky: Holub 3, Cikrt 2, Daniel Čech 2, Megji, Vladyka, Hašek (pen.), Witberger,
  (krb)