• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípravka St. garda

  A tým

  Zimní turnaj na Aritmě - 18. 1. 2020
  Mixovaný tým si v mlze poradil s Řepy

  Sokol Lipence - Sokol Řepy 4:0 (1:0)


  Jeden z neúspěšných rohů Řep

  V prvním ze zápasů zimního turnaje Aritma Cup nám los přisoudil starého známého z naší skupiny I.B třídy, tým Řepů. Bohužel jsme měli velmi mnoho omluv (dovolené, práce, hokej atd.), a tak jsme museli sáhnout k nasazení Rádi Šedivého a "mladých pušek", o kterých ještě bude zmínka. Dvě zahraniční posily Nadeem a Neeco přišly rovnou z halového turnaje.

  Hrálo se, zejména v první půli, ve skoro neregulérních podmínkách, jak je vidět z fotografií, z lavičky třeba nebylo moci dohlédnout k protějšímu praporku. Inu, když se skloubí umělé osvětlení s mlhou, dopadne to takto.


  Špatná viditelnost v první půli komplikovala hru

  Zpočátku probíhalo takovéto oťukávání, soupeř zkoušel svou taktiku, t.j. nakopni přes obranu a běž. Jenže naše spolehlivá obrana si s tímto po celý zápas věděla rady.

  První jsme zahrozili my. Pepovi Vladykovi brankář jeho ránu ještě stihl vytěsnit. Když ale ve 14. minutě Ondra Holub nezištně nahrál mladé pušce Marku Vodičkovi, ten už nedal brankáři šanci. 1:0.

  Je pravdou, že pak si Řepští vybojovali asi osm rohů, ale ač měli výškovou převahu, jejich hlavičky ke gólu nevedly.

  Ve druhé půli se viditelnost zlepšila, stejně tak i naše hra. V 64. minutě našel Pepa Ondru Holuba a ten prostřelil brankáře podruhé. Poté dostal Pepa krásný dalekonosný pas od Davida Čecha, udělal kličku i gólmanovi a bylo to 3:0.

  Soupeřovi hráči se začali hádat mezi sebou a my měli další šance, které pramenily z dobré hry středové řady s našimi mladými (skvěle režíroval David Čech). Pepovi jeho polostřelu brankář vyrazil z lajny, Marek poslal míč do rukavic gólmana, Vojta Doubek pak pro změnu nastřelil jeho nohy. Úspěšný nebyl ani Ondra ze dvou trestných kopů, viz foto. Pak se ale opět octl tváří v tvář brankáři po pasu Krejzyho opět Pepa Vladyka a nezaváhal. Konečný výsledek zněl tedy 4:0.


  Míč z kopačky Ondry Holuba míří mimo branku

  Vítězství nelze přeceňovat, byť i my jsme byli v ne úplně optimální sestavě. Soupeř se jistě bude prát o sestup. Na druhou stranu potěšila výtečně organizovaná hra obrany, výkon mladíků i zahraničních posil a konečně snad i střelecká potence Pepy Vladyky.

  Sestava: T.Poul - Meghji, Krejzar, Melich, Šedivý, Doubek, Ribsameu, David Čech, Daniel Čech, Vodička, Holub, J.Vladyka

  Branky: J.Vladyka 2, Vodička, Holub
  (krb)