Přípravný zápas - 7. 6. 2019
    Demolici soupeře řídil "Cígo"

Sokol Miškovice - Sokol Lipence 8:2 (3:2)

Ondra Holub bezpečně proměňuje penaltu

K našemu poslednímu letošnímu zápasu na venkovním hřišti jsme se vydali přes celou Prahu do Miškovic. Již trousení domácích hráčů do kabin napovídalo, jak zápas asi skončí. A také jo. Na velmi nerovném povrchu jsme již v 13. minutě vedli 0:3, to když se po povedených akcích až do kuchyně trefili Honza "Cígo" Cikrt, pak hned jeho jmenovec Honza "Tyčka" Týč, pak opět Cígo.

Hat-trick dovršil ještě do půlky s přehledem Cígo, a to jsme ještě nevyužili řadu šancí a nastřelili dvě tyče. Od 25. minutě jsme už ale hráli bez kapitána Haška, kterého "kouslo" lýtko.

Ani ve druhé půli soupeř nestíhal, za zmínku stál jen jeho velmi rychlý podsaditý útočník, snad Srb, který nám trochu motal hlavy, ale spolehlivá obrana si s ním nakonec poradila.

A přišly další góly v soupeřově síti. Na 0:5 upravil z penalty Ondra Holub, když si pro pentli sám došel.

Další branku na 0:6 přidal Cígo (mimo jiné ze čtyř jeho gólů byly tři podobné jak vejce vejci, dorážel z bezprostřední blízkosti do kasy), pak si opět Ondra navedl míč na svou levou nohu a z hranice velkého vápna střelou za tyč zvýšil již na 0:7.

Na konečných 0:8 po krásné kombinaci, kdy se vydal dopředu stoper Mirda "Péca" Pecka, narazil si míč a i zakončil. Pak se pískal raději předčasný konec...

Na podzim u nás v mistráku (více zde) soupeř podal o 100% lepší výkon, měli mu snad chybět hráči. Nicméně na to se historie neptá. Náš tým moc domácí neprověřili, což je škoda, měli jen jednu povedenou střelu na naši kasu a s tou si Nelida poradil.

Závěrem musí autor tohoto článku pochválit osobu, která na zápase vůbec nebyla. Kdybyste viděli rozdíl v kvalitě hrací plochy, úpravy okolí a vůbec všeho, ihned by vás napadlo, jako mne, jméno našeho správce Pajdy Hájka.

Sestava: T.Poul - Doubek, Meghji, Pecka, Kerbach, Týč, Hašek, Cikrt, David Čech, Boris Mba, Holub, Šalamoun, J.Vladyka
    Branky: Cikrt 4, Holub 2, Pecka, Týč