• Rozpis sezĂłny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. pří­pr. Ml. pří­pr. Předpří­pravka St. garda

  A tým

  Zimní příprava na Strahově - 6. 2. 2020
  Lysá otočila zápas až v závěru

  Sokol Lipence - Slovan Lysá nad Labem 1:2 (1:0)


  Tři minuty před koncem Lysá rozhoduje z penalty

  V rychlém zápase s hosty z Lysé nad Labem, kteří hrají Středočeský přebor, vedl náš tým až do závěrečných minut. Pak ale vítězství ztratil.

  Začalo se opatrně z obou stran a přihrávky létaly prakticky jen do stran a dozadu. Na zhuštěném malém prostoru, kde se hraje 8+1 a na všechno je málo času, nikdo nechtěl udělat chybu. Ale přesto přišla. Udělal ji ve 13. minutě brankář Lysé. Martin Barva ho napadal při rozehrávce a gólman soupeře mu odevzdal míč. Našemu ostřílenému kanonýrovi pak už stačilo jen zasunout balón do sítě.

  O deset minut později jsme opět důsledně ve třech forčekovali, míč se dostal k Nadeemovi Meghjimu a ten z první těsně minul branku.

  Hosté se často nechávali vystavit do ofsajdu, ale jednou nám past nevyšla, Mirek Pecka promáchl a útočník Lysé prudkou ranou těsně přestřelil.

  Těsně před přestávkou mohl Martin Barva přidat druhý gól, když ho pěkným centrem uvolnil Ivan Hašek. Barvič však hlavou balón špatně trefil a mířil vedle.

  Po přestávce jsme zhoršili pohyb a Lysá nám začala zatápět. Najednou byla častěji před naší brankou a gólman Tomáš "Nelida" Poul často křičel na své spoluhráče, ať si obsazují protivníkovy hráče, hlavně ve středu pole.

  První velkou šanci jsme přestáli, když záložník hostí trefil břevno. Po pěkném rohu Ondra Holuba si krásně naběhl na centr opět Martin Barva, ale z voleje vystřelil slabě. Milda Witberger pak po sóle netrefil branku. A Ondrovi Holubovi trestňák ulétl skoro k rohovému praporku.


  Tento trestňák Ondry Holuba byl hodně nepřesný

  Když se zdálo, že si v přípravném zápase na Strahově konečně připíšeme výhru, přišla série zmatků před vlastní brankou. Naši hráči nedokázali přesně rozehrát a dlouhé minuty se nedostali za půlku. Pak se dva hráči ocitli před naším gólmanem a po hraniční až ofsajdové situaci soupeř vyrovnal.

  Tři minuty před koncem pak Honza "Krbeček" Kerbach sice nešťastně, ale přece jen povalil ve vápně útočníka Lysé a zabránil mu ve hře - a pískala se penalta. Tu bezpečně stoper Lysé proměnil a svižné přípravné utkání opět skončilo naší porážkou.

  V sobotu od 13:30 hrajeme utkání zimního turnaje na Aritmě, příští čtvrtek pak opět na Strahově proti Zbraslavi B.

  Sestava: T.Poul - Meghji, Kerbach ml., Pecka, Zacha, Hašek, Holub, J.Vladyka, Daniel Čech, David Čech, Vodička, Witberger, Barva
  Branka: Barva
  (jkl)