• Rozpis sezĂłny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. pří­pr. Ml. pří­pr. Předpří­pravka St. garda

  A tým

  Zimní­ pří­prava na Strahově - 30. 1. 2020
  Soupeř byl opět efektivnější­

  Sokol Lipence - SK Střešovice B 1:3 (0:2)


  Rozehrávaný trestňák od Ivana Haška k Ondrovi Holubovi k úspěchu nevedl

  Poslední­ lednová pří­prava lipeneckého áčka skončila opět porážkou. Hráči opakovali chyby z minulého týdne: špatný pohyb bez mí­če, slabší­ důraz, chabé náběhy, horší­ efektivita.

  Po úvodní­ oťukávačce se jako první­ prosadil soupeř v 10. minutě. Střešovický útoční­k s "vanou" pomalu jako naši padesátní­ci nebo šedesátní­ci se neuvěřitelně dobře pohyboval a byl důrazný. Přetlačil Ivana Haška ve vápně bodlem se trefil na bližší­ tyč.

  My jsme pak sice ví­ce drželi mí­č, ale rozehrávali jsme většinou do strany nebo zpátky. Rychlý náběh a kolmá přihrávka jako by byly zakázané pojmy.

  Při jedné takové zpětné přihrávce si mí­č převzal brankář Tomáš "Nelida" Poul a chtěl si obhodit napadají­cí­ho útoční­ka. Ovšem ten mu mí­č sebral a pohodlně do prázdné branky dal na 0:2.

  Hned v další­m okamžiku to mohlo být o tři góly. Ztratili jsme mí­č uprostřed hřiště, Střešovičtí­ rychle zaútočili a "muž s vanou" minul poloprázdnou branku.

  Na druhé straně Pepa Vladyka přiťukával Mildovi Witbergerovi, ale ten mí­č špatně trefil, takže si gólman hostí­ stáhnul kulatý nesmysl jako motýla.


  Ivan Hašek zpracovává mí­č ve vlastní­m vápně po rohu Střešovic

  Hned po přestávce jsme dvakrát v jedné akci dali prostor soupeři a ten toho dokázal využí­t ke třetí­mu gólu. Nejprve Mirda Pecka na levém beku nechal odcentrovat kří­dlo, poté Honza "Krbeček" Kerbach bránil útoční­ka velmi volně. Ten si mí­č zpracoval a odrazem o tyč upravil na 0:3.

  Byli jsme v krizi, hosté byli na koni a mohli dás definitivně zlomit. Jednou však jejich brejk zastavil ofsajd, jednou zatáhl za záchrannou brzdu Krbeček.

  Ale v té chví­li jsme jednoznačně hráli druhé housle, což hrají­cí­ho trenéra Ivana Haška rozpálilo do běla. Hulákal na své svěřence a spoluhráče, až málem ztratil hlas.

  Ale pomohlo to. Naši hráči se trochu rozhýbali a konečně si začali vytvářet i šance. Deset minut po přestávce Milda Witberger pěkně vystřelil, gólman vytáhl mí­č na břevno. Pak měl Milda dvakrát na kopačce gól, když šel sám na brankáře a po jeho zásahu mohl Mild ještě mí­č dorazit do sí­tě, ale gólman opět tento minisouboj vyhrál.

  V další­ šanci se octl Ivan Hašek, ale orazí­tkoval jen tyč z vnější­ strany. Tři minuty před koncem Daniel Čech hlavou přiťukl Ivanovi mí­č na střelu, ale tomu mí­č nesedl a rána šla nad branku.

  K jedinému úspěchu tak nakonec pomohl rozhodčí­ Tomáš Kábele. Když se totiž hraje v hale a mí­č se dotkne střechy, zí­skává ho soupeř a rozehrává nepří­mý kop. Při závěrečném náporu našich barev střešovický obránce nakopl balón ve svém vápně pří­mo nad sebe a trefil střechu. Sudí­ pak s nadsázkou, protože to bylo opravdu v poslední­ minutě a za rozhodnutého stavu, mí­sto nepří­mého kopu ukázal na penaltu. K ní­ se postavil Ivan Hašek a bezpečně ji proměnil. Vzápětí­ rozhodčí­ odpí­skal konec utkání­, které tak skončilo 1:3.

  Sestava: T.Poul - Meghji, Kerbach ml., Pecka, Riabsameu, Hašek, Holub, J.Vladyka, Čech, Witberger, Doubek
  Branka: Hašek (pen.)
  (jkl)