• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým St.žáci Ml.žáci St.přípr. Ml.přípr. Školička a dívky SG

  A tým

  14. kolo - 10. 11. 2019
  Průměrný výkon na tři body stačil, diváky moc nepotěšil

  Sokol Lipence - Miškovice 3:1 (3:1)

  Ivan Hašek hlavičkuje po rohu Ondry Holuba

  Výkon nebyl dobrý, ale body zůstaly doma, což je důležité. Soupeř nastoupil se třemi hráči staršími 40 let, na jeho pravém beku běhal dokonce 49letý hráč. Přesto to ale nebylo jednoduché utkání.

  Ujali jsme se vedení skoro zadarmo, to když v 8. minutě se míč odrazil od domácího hráče k Dominikovi Šalamounovi a ten tváří v tvář nedal soupeřovu gólmanovi (a trenérovi v jedné osobě) šanci a my vedli 1:0.

  Soupeř ale málem ihned vyrovnal, to když tělnatý soupeřův záložník velmi pěkně trefil naší svatyni, naštěstí byl Tomáš Poul na místě a z vinglu míč vyrazil.

  Ve 34. minutě to bylo ale již 2:0, když míč zatáhl do velkého vápna opět Dominik, který přihrávkou pod sebe našel Ivana Haška a ten se střelou k tyči ze zhruba 10 metrů nemýlil.

  Ve 42. minutě ovšem soupeř snížil, to když se naši stopeři někde zapomněli a hostující Novák, osamocený před naší kasou, měl jednoduchou úlohu a skóroval na 2:1.

  Naštěstí jsme soupeře nenechali nadechnout a těsně před odchodem do kabin opět Ivan Hašek, z prakticky stejného místa jako dal svůj první gól, rozvlnil za pomoci teče hostujících obránců sít potřetí. 3:1.

  Richard Mareš odvrací roh hostí

  Kdo čekal ve druhé půli nápor na "komíny" se nedočkal. Hrálo se neslaně nemastné utkání s minimem šancí. Ty větší měl však soupeř, Nelida v naší bráně musel čelit dokonce samostatnému nájezdu - a chytil. Trestné kopy pak soupeř taktéž nezužitkoval.

  My jsme zahrozili až v závěru utkání, to když Ivanova hlavička jen těsně minula soupeřovu svatyni a těsně před koncem nebyl úspěšný střelou z jasné pozice ani střídající Martin Barva, který namířil taktéž těsně vedle.

  Takže body ano, výkon nic moc. Snad diváky více potěšíme v posledním zápase sezóny, opět doma, netradičně v sobotu již od 13:30 hodin proti Stodůlkám.

  Sestava: T.Poul - Meghji, Kerbach, Winters, Krejzar, Zacha, Hašek, Čech (46. Mba), Holub (85. Barva), J.Vladyka, Šalamoun (82. Mareš)
  Branky: Hašek 2, Šalamoun
  (krb)