• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým St.žáci Ml.žáci St.přípr. Ml.přípr. Školička a dívky SG

  A tým

  13. kolo - 3. 11. 2019
  Demolici domácích načal vítězným gólem nestárnoucí Barvič

  Slavoj Podolí B - Sokol Lipence 2:7 (1:2)

  Matt Winters v poslední minutě první půle trefuje hlavou míč do vinglu domácí branky a dává na 1:2 pro naše barvy

  Slavoj Podolí B v minulém kole "vyfasoval" sedmičku a i proto na nás zřejmě vyrukoval s gólmanem áčka a několika hráči z lavičky A-týmu. Začali jsme ale lépe my, to když Krejzy našel na straně dobře rozběhnutého Dominika Šalamouna, který přesnou přihrávkou před domácí branku našel Pepu Vladyku a ten v 8. minutě zamířil přesně - 0:1.

  A za chvíli mohlo být ještě lépe, Pepa vystihl malou domů domácího obránce a řítil se na domácí kasu. Bohužel z tutovky nastřelil jen gólmana Vondrku.

  Pak se začal osmělovat i soupeř a zle nám zatápěl. Naštěstí gólman Tomáš "Nelida" Poul vytáhl několik výtečných zákroků, zejména když vyrazil dvě těžké střely z hranice šestnáctky.

  Poté, co si prohodili Krejzy s Mattem Wintersem pozice, se naše obranná hra zlepšila, nicméně přesto soupeř ve 23. minutě vyrovnal. Sražený centrovaný míč dostal domácí hráč před naši branku a tam nebylo problémem nastavit nohu, podobně jako jsme vstřelili první gól my. 1:1.

  Pak se obrovské šanci ocitl Matt, i on byl sám před brankářem, ale míč nestačil usměrnit za jeho záda. Vůbec proměňování vyložených šancí pro nás bylo (až do posledních 15 minut) neřešitelným problémem.

  Naštěstí v poslední šanci prvního poločasu, kdy soupeř v tísni odkopl na roh, posadil centr od praporku nádherně Ondra Holub na hlavu Matta a ten nechytatelně trefil horní růžek soupeřovy svatyně. (Viz foto nahoře.) Takže gólem do šatny vedeme 1:2.

  I druhý poločas byl těžký, nemohli jsme se navýšit náskok, ačkoli si o to samostatné nájezdy Dominika "Hause" Šalamouna a Pepy Vladyky doslova říkaly. A tak si vzal slovo opět soupeř. Vyrovnal v 59. minutě domácím kapitánem (mj. trenér A-týmu) z pentle nařízené za faul Honzy Cikrta. (Viz foto 2). Byť se Honza dušoval, že to faul nebyl, přítomný internacionál Ivan Hašek st., sedící na druhé straně hřiště, poznamenal "kontakt byl slyšet až sem". Takže 2:2.

  Tomáš Poul je překonán, domácí vyrovnávají na 2:2

  Nicméně to bylo to poslední, na co se soupeř zmohl. V 66. minutě vystřídal s teplotou hrajícího Nadeema nestárnoucí Martin Barva a jen o pár minut později se zapsal do listiny střelců. Ondra Holub rychle vhodil aut do hry, míč se dostal až k Martinovi, ten chytře obstřelil domácího brankáře, který si na míč sice sáhl, ale cestě do sítě nezabránil. 2:3 a Barvič si mohl zaběhnout plácnout s početným táborem našich příznivců.

  Další branky byly podobné jako vejce vejci a padaly vždy jen po několika málo minutách. Nejprve se dvakrát prosadil Ivan Hašek ml., který dostal nádherné míče za obranu a vždy zasunul podél bezmocného gólmana domácích. Pak obdobné akce dotáhli do úspěšného konce i Honza Cikrt a Ondra Holub, který svůj dobrý výkon pečetil v poslední minutě brankou na 2:7.

  Takže pět branek za poslední čtvrthodinu, to se jen tak nevidí. Nicméně výsledek se nerodil lehce a my si musíme vzít ze zápasu stejně ponaučení. Neproměňování vyložených šancí by se nám mohlo s lepším soupeřem zle vymstít.

  Sestava: T.Poul - Meghji (66. Barva), Krejzar, Winters, Kerbach, Zacha, Hašek, Cikrt, Holub, Šalamoun (85. Ginnane), J.Vladyka
  Branky: Hašek 2, J.Vladyka, Winters, Barva, Cikrt, Holub
  (krb)