• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípravka St. garda

  A tým

  Přípravný zápas - 7. 2. 2019
  Prověřil nás lídr středočeské I.A třídy

  Sokol Lipence - Slovan Lysá nad Labem 2:3 (1:0)


  Pavel "Krejzy" Krejzar v pádu odvrací míč hlavou. Byl to jeho zápas

  Opět silného protivníka, vedoucí tým I.A třídy Středočeského kraje, jsme přivítali v hale na Strahově. Utkání bylo vyrovnané a hrálo se opatrně. Soupeř si vytvořil několik šancí, ale po dlouhé době v brance nastoupivší Valentýn Cajthaml spolehlivě zasáhl.

  Naopak poté Filip Škarda našel na hrotu se vynořivšího Pavla Krejzara a ten prostřelil hostujícího gólmana. Vedli jsme 1:0. Tento stav vydržel do přestávky.


  Valentýn Cajthaml po dlouhé době v bráně, tady s přehledem vyrazil nohama

  Ve druhé půli se ale začal osmělovat soupeř. Vyrovnal hned ve 3. minutě, když střílený míč do našeho vápna naši obránci nezasáhli, útočník hostí však ano a zblízka vyrovnal na 1:1.

  O chvíli později soupeř vedl již 1:2, to když z hranice vápna prostřelil Valentýna v naší kase. Stačili jsme ještě srovnat agilně hrajícím Krejzym podobným gólem jako v první půli, ale soupeř opět odpověděl, když podél našeho vybíhajícího gólmana nasměroval míč do sítě potřetí.

  V závěrečné desetiminutovce jsme se vrhli do útoku, ale dobře organizovaná a zkušená obrana hostů v čele se stoperem, hráčem č. 3, který neslézal ze hřiště, nás pustila pouze do náznaku šancí a stav se již nezměnil.
  Centru do našeho vápna, ale gól z toho nebyl  Prohra, nicméně po vyrovnané hře. Opět zdařilá příprava našeho týmu, potěšila i účast. Příští čtvrtek je soupeřem TJ VČS Tmaň z okresu Beroun.

  Sestava: Cajthaml - Krejzar, Šefara, Melich, Čech, T.Svoboda, Hašek, D. Svoboda, Cikrt, Witberger, Škarda, Čermák, Pátek
  Branky: Krejzar 2
  (krb)